Loading…

Ubytování ve stanech i chatkách

V našem kempu můžete využít ubytování v chatkách nebo stanech. Plocha pro stanování je rozdělena do tří částí a místo zde najdou i větší skupiny.

Občerstvení

V našem kempu nabízíme občerstvení pod dřevěnou pergolou s krbem. V sezóně otevřeno denně od 8:30 do 24:00 hod.

Kemp

Kemp Pod mostem Na Zvíkovci leží na řece Berounce na 86,1 ř.km. Díky své poloze je vyhledávaný zejména vodáky, ale je vhodný i pro všechny ostatní, kteří rádi táboří.

Letní brigáda - 2018

Občerstvení - obsluha v kiosku

Do kiosku s občerstvením přijmeme brigádnice (brigádníky) na letní sezonu 2018.

Místo výkonu práce: Vodácký kemp Pod mostem na řece Berounce, Zvíkovec.

Náplň práce: Příprava a prodej lehkého občerstvení (párky, klobásy, sekaná, studená kuchyně), nápoje, zmrzlina, apod. Doplňování zboží a úklid přilehlých prostor.

Termín: červen, červenec, srpen.
Otevřeno denně 8:30 – 23:00 hod.

Požadujeme:

  • zdravotní průkaz,
  • věk min. 18 let,
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita,
  • chuť pracovat,
  • příjemné vystupování.

Upřednostňujeme uchazeče se zájmem o výkon práce na delší časový úsek (např. měsíc).

Vhodné pro komunikativní studenty, praxe výhodou, ne podmínkou.

Nabízíme:

  • zdarma nealko nápoje,
  • zdarma ubytování přímo v místě výkonu práce,
  • příjemné prostředí v rodinném kempu u řeky Berounky.

Odměna: dohodou.

V kiosku se většinou pracuje ve dvou. Nejvíce práce je vždy ráno a dopoledne, pak až odpoledne a večer. Proto lze individuálně řešit volno na různé aktivity (koupání, výlety, opalování atd.).

Více informací obdržíte na telefonním čísle: 736 272 821

Rychlý kontakt

Kemp na Zvíkovci "Pod mostem"
338 08 Kalinova Ves
obec Zvíkovec na Berounce

Tel: +420 736272821

Kde najdete náš kemp

GPS: 49.9588164N, 13.6960497E