Loading…
Ubytování ve stanech i chatkách
V našem kempu můžete využít ubytování v chatkách nebo stanech. Plocha pro stanování je rozdělena do tří částí a místo zde najdou i větší skupiny.
Občerstvení
V našem kempu nabízíme občerstvení pod dřevěnou pergolou s krbem. V sezóně otevřeno denně od 8:30 do 24:00 hod.
Kemp
Kemp Pod mostem Na Zvíkovci leží na řece Berounce na 86,1 ř.km. Díky své poloze je vyhledávaný zejména vodáky, ale je vhodný i pro všechny ostatní, kteří rádi táboří.

Půjčovna lodí Berounka

Půjčovna lodí na Berounce - Na Zvíkovci

Máte chuť splout řeku, ale nemáte svou loď a novou si nechcete kupovat? Právě pro vás je tu naše půjčovna lodí na Berounce ve vodáckém kempu Zvíkovec „Pod mostem“.

Berounka je klidná a bezpečná řeka, která je až na výjimky sjízdná po celý rok. Velká část území, jímž protéká, patří mezi velmi cenné dochované části přírody u nás: ve středním toku se nachází CHKO Křivoklátsko a v dolním toku CHKO Český kras.

Lodě, vodácké potřeby

Půjčujeme lodě a kompletní vodácké vybavení. V případě zájmu vám zapůjčené věci dopravíme na smluvená místa vlastní dopravou.

Pod Mostem - Berounka

V naší půjčovně vám zapůjčíme:

  • plastové kanoe VYDRA,
  • pádla,
  • vesty,
  • barely.

Nabízíme vám ubytování v našem vodáckém kempu Zvíkovec "Pod mostem" (pravý břeh). Je zde ideální terén pro nalodění a vylodění. Kempovat můžete ve stanech nebo v chatkách. K dispozici jsou sprchy s teplou vodou, Dále je tu pro vás možnost posezení s občerstvením u krbu nebo venku pod slunečníky. Na své si zde přijdou i děti. Zajistíme pro vás jednodenní i vícedenní výlety.

Využijte velmi výhodné ceny za naši případnou dopravu vypůjčených lodí a ušetřete 1/2 nákladů za km, pokud zde výlet začnete nebo ukončíte.

Kemp na BerounceKrása a půvab řeky BerounkyZapůjčíme kvalitní kanoe nebo raft

Sjízdnost Berounky

Zelené úseky jsou sjízdné.
Červené úseky jsou nesjízdné.

Přerušovaně zelené úseky jsou sjízdné s obtížemi, nebo jsou sjízdné jen pro některá plavidla (např. kánoe).

Půjčovna lodí na Berounce

 

GPS: 49.9588164N, 13.6960497E

Kontakt - půjčovna

Kemp na Zvíkovci "Pod mostem"
338 08 Kalinova Ves
obec Zvíkovec na Berounce
tel: +420 736 272 821
tel: +420 603 350 053